duminică, 30 august 2009

Protasov l-a reinventat pe Victoras Iacob! Vezi golul marcat ieri pentru Iraklis!

Atacantul roman al echipei Iraklis Salonic, Victoras Iacob, a marcat un gol pentru formatia sa in meciul terminat la egalitate, scor 2-2, de pe teren propriu, cu Aris Salonic, din runda a II-a din prima liga elena.

Fostul jucator al Stelei a marcat pentru echipa sa in minutul 25, celalat gol al formatiei Iraklis fiind semnat de Epstein '59 - penalti. Golurie formatiei oaspete au fost inscrise de Javier Campora '21 si 37.

Iacob a inceput meciul de sambata ca titular, fiind inlocuit in minutul 78 de Panagiotis Kone.

Celalalt jucator roman care evolueaza la gruparea antrenata de Oleg Protasov, Nicolae Dica, a fost de asemenea titular in jocul cu Aris, fiind schimbat in minutul 88.